Planowanie przeprowadzki

Witaj w pierwszym etapie, jakim jest planowanie przeprowadzki. Dowiesz się jak odpowiednio przygotować się do przeprowadzki i przejść całą procedurę bezstresowo.

Z doświadczenia wiemy, że taka operacja potrafi logistycznie zaskoczyć niejednego organizatora. Na początek mamy jednak dla Ciebie słowa pocieszenia. Nie będziesz musiał wszystkiego robić sam! Niestety, my nie zaoferujemy Ci pomocy wykraczającą poza wiedzę znajdującą się na tej stronie. Z reguły przeprowadzka to skomplikowany proces, którego początek musisz jakoś przeżyć. Potem będzie już z górki.

planowanie przeprowadzki

Na początek przygotuj sobie ołówek lub długopis i czystą kartkę. Tak, będziesz notował. Teraz usiądź wygodnie i spróbuj się skupić na tym, jakie są Twoje najważniejsze rzeczy. Najważniejsze to takie, z których najczęściej (codziennie) korzystasz, których potrzebujesz do pracy i musisz je mieć zawsze pod ręką. Wpisz je na listę.

To bardzo ważne, ponieważ przeprowadzka to proces który trwa. Nie chcesz w tym czasie zastanawiać się, gdzie podział się Twój laptop, sprzęt fotograficzny, gdzie są grafiki czy wszystkie projekty, których właśnie potrzebujesz na uczelni czy dla klienta. A możesz być pewien, że w całym przeprowadzkowym rozgardiaszu nie łatwo znaleźć te najważniejsze rzeczy. Może kojarzysz Prawo Murphiego? Jeśli nie, sprawdź nasz ciekawy artykuł o tym co może cie spotkać i jak tego uniknąć. 

B. Rozpocznij przygotowania

Kiedy masz już wszystko zaplanowane, przygotowanie twoich rzeczy będzie kolejnym krokiem.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑