O nas

Strona ABC PRZEPROWADZKI powstała w odpowiedzi na potrzeby, nasze i naszych znajomych, w związku z licznymi przeprowadzkami. Za projekt odpowiedzialnych jest grupa 3 studentów, którzy z racji statusu życiowego osiągnęli spore doświadczenie w tej właśnie dziedzinie.

Początki były trudne. Każdy z nas uczył się na błędach, na początku osobno, później już razem. Jako studenci, praktycznie co roku (albo nawet częściej!) zmienialiśmy swoje miejsce zamieszkania. Katowice, tak samo jak Wrocław, Warszawa czy Kraków to miasto studentów i młodych ludzi. A jakże! Choć nie zawsze to widać, na przykład na ulicy czy w tramwaju to żyje tu wielu młodych ludzi. Niestety, większość – tak jak my, musi mieszkać u kogoś. Najczęściej jest to po prostu wynajem. Daje to pewną niezależność i uczy samodzielności. Bezapelacyjnie. Jednak to rozwiązanie ma swoje wady. Większość z nas je zna. Nie będziemy tu mówić o opłacalności wynajmu, bo ekonomistami nie jesteśmy 😉 To się NIGDY nie opłaca. Ale co zrobić. Państwo nie daje, a MDM to kolejny kredyt na 30 lat. Najważniejszym problemem mieszkania u kogoś jest to że mieszkasz do czasu. Do czasu… aż ci się znudzi, do czasu aż najemca okaże się dziadem, do czasu współlokatora pedała z kotem, do czasu zmiany zamków przez właściciela, do czasu końca sezonu czy po prostu, do czasu. Rotacja jest spora.

Jedynym wyjściem była przeprowadzka. Raz tu, raz tam. Możemy pochwalić się że byliśmy w Katowicach już praktycznie wszędzie. Oczywiście zliczając nasze 3-głowe doświadczenie.

Dlatego w pewnym momencie spostrzegliśmy, że powtarzamy te same błędy błędy i schematy, że pewne firmy są złe, a inne dobre i nie warto robić wszystkiego samemu.

przeprowdzki katowicePewnego mroźnego wieczoru, przy kolejnej już przeprowadzce usiedliśmy przy elektrycznym (jeszcze wtedy) grzejniku i otuleni w ciepłe koce wymyśliliśmy właśnie tę stronę. Mamy nadzieję, że przysłuży się Wam tak jak przysłużyła się nam.

Pozdrawiamy,
Zespół ABC

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑